..!! HePSiCiLérin RénqLi DünyaSı !!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..!! HePSiCiLérin RénqLi DünyaSı !!..

•.·´¯`·.•HéPSiCiLérin RenqLi DünyaSına HosqeLdinis •.·´¯`·.•

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saçına Kötülük Etme

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Saçına Kötülük Etme Empty
MesajKonu: Saçına Kötülük Etme   Saçına Kötülük Etme Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 5:20 pm

Saçınla barışık olmak için önce ona iyi davranmayı öğrenmen gerekiyor. Ona saygıda kusur etmez ve incitecek tavırlardan kaçınırsan, onun da seni mutlu etmemesi için hiçbir sebep kalmaz!

SAKIN YAPMA
Paket lastiği gibi üzeri kaplanmamış çıplak lastikleri toka niyetine kullandığında, saçlarına ne büyük bir eziyet ettiğini biliyor musun? Saç telleri rahatlıkla bu lastiğe dolanır; hem düğüm olur hem de çabucak kırılırlar.

DOĞRU OLAN
Saçını toplamak için lastik bir toka kullanmak istiyorsun, saçının sağlığı için üzeri kumaş ya da iplik dokuma olanları tercih etmelisin. Üstelik çeşitli renklerini bir arada kullanarak hoş şekiller yaratabilirsin.

SAKIN YAPMA
Saçını kuruturken, fönü çeşitli yerlerden gelişi güzel tutmamalısın. Bu uygulama saçın parlaklığını alır.

DOĞRU OLAN
Daha fazla parlaklık için saç kurutma esnasında yapman gereken, fön makinesini köklerden uçlara doğru tutarak kurutmak

SAKIN YAPMA
Saçını asla sırılsıklamken taramaya kalkma. Saç ıslak olduğunda üç kat daha zayıftır ve kırılmaya müsaittir.

DOĞRU OLAN
Banyodan çıktıktan sonra bir süre havluyla bekle. Nemi alınmış saç, taranmaya en uygun saçtır. Bu arada kullanacağın tarağın da geniş dişli olmasına dikkat et.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Saçına Kötülük Etme   Saçına Kötülük Etme Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 12:56 pm

BEN SAÇIMDA ÇOK KIRIK VARRR
Deniz_cemre
Cemre Mania Admin
Cemre Mania Admin
Deniz_cemre

en sevdigin grup hepsi : cemre
en sevdigin admin : deniz_cemre
+Güç :
Saçına Kötülük Etme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Saçına Kötülük Etme Right_bar_bleue

én séFDiqin aDmin : <b><font color=darkviolet>BuyShé
Hanqi TaqımLısın ? : Saçına Kötülük Etme Galatasarayxe3gu4
Ruh haLin : Saçına Kötülük Etme 8keyifliqs7

MesajKonu: Geri: Saçına Kötülük Etme   Saçına Kötülük Etme Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 10:21 am

Benim SAçlarım Güsel ve Düz
https://gruphepsiclub.ace.st
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Saçına Kötülük Etme   Saçına Kötülük Etme Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 8:39 pm

benimde ben fazla dikkat etmem ama fazla karışmaz saçım
SedeFEren<3
Alışkın Üyemiz.!
Alışkın Üyemiz.!
SedeFEren<3

+Güç :
Saçına Kötülük Etme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Saçına Kötülük Etme Right_bar_bleue

én séFDiqin aDmin : <b><font color=green>SéDéF
Ruh haLin : Saçına Kötülük Etme 2asiknj2
uzaqta oLma seBeBi : Eren ' mLe Çay İçiyoruz =)

MesajKonu: Geri: Saçına Kötülük Etme   Saçına Kötülük Etme Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 4:58 pm

Benm saçLarım DalgaLı ama bazen çok tüLeniyor Sad nese sağol ama biliyorudm Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Saçına Kötülük Etme   Saçına Kötülük Etme Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 11:06 am

bahar demiş ki:
benim saçımda çokkırık varr.
cnm bu kırıkları kapatmak için saçının ucundan az da olsa kestirmen lazım.
SedeFEren<3
Alışkın Üyemiz.!
Alışkın Üyemiz.!
SedeFEren<3

+Güç :

én séFDiqin aDmin : <b><font color=green>SéDéF
Ruh haLin : Saçına Kötülük Etme 2asiknj2
uzaqta oLma seBeBi : Eren ' mLe Çay İçiyoruz =)

MesajKonu: Geri: Saçına Kötülük Etme   Saçına Kötülük Etme Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 12:32 pm

bence De Ben de aRada bi Kırıklar için ucundan kestiriyorum ii oLuyor Smile

Saçına Kötülük Etme
1 sayfadaki 1 sayfası